IDEALNA LOKALIZACJA

Srebrne Stawy zapewniają mieszkańcom idealny balans pomiędzy łatwym dostępem do terenów rekreacyjnych oraz wygodnym połączeniem komunikacyjnym z centrum i pozostałymi dzielnicami miasta. 
Lokalizacja inwestycji umożliwia wygodny dojazd do centrum Bytomia, Zabrza, Gliwic, Tarnowskich Gór, czy  Katowic z możliwością szybkiego przemieszczenia się poza miasto. W odległości 10 minut pieszo od inwestycji znajduje się dworzec PKP , z którego można komfortowo podróżować w kierunku m.in. Tarnowskich Gór oraz do centrum Katowic. Istniejąca siatka pobliskich połączeń komunikacyjnych jest stale uzupełniana i modyfikowana, co podkreśla rozwojowy i modny charakter dzielnicy.

Nasza inwestycja dopasowana do zróżnicowanych potrzeb mieszkańców. Jej położenie zagwarantuje łatwy dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej, a jednocześnie zapewni bliskie sąsiedztwo popularnych terenów rekreacyjnych, handlowych, gastronomicznych i biznesowych.
Dzielnica Szombierek jest rozbudowana i bardzo dobrze zagospodarowana, co wpływa na wysoki komfort życia codziennego. W pobliżu inwestycji nie brak sklepów, kiosków, stacji benzynowych, przystanków komunikacji miejskiej, szkół i przedszkoli. Zamieszkanie na Srebrnych Stawach to doskonałe rozwiązanie dla osób w każdym wieku. Odpowiednią infrastrukturę, rozrywkę i rekreację znajdą tu zarówno osoby młode, jak również rodziny z dziećmi i seniorzy.