LOKALIZACJA

Mieszkańcy Srebrnych Stawów korzystają z wszelkich udogodnień jakie daje im mieszkanie w centrum miasta i w sercu Śląska. Na wyciągnięcie ręki znajduje się szerokie zaplecze oferty handlowej, usługowej oraz kulturalno-oświatowej.

Dogodne połączenie z innymi miastami aglomeracji zapewnia komunikacja miejska oraz Drogowa Trasa Średnicowa, do której dojazd zajmuje kilkanaście minut. Rozwinięta infrastruktura drogowa ułatwia dojazd do autostrady A1 i A4 oraz lotniska w Pyrzowicach i Krakowie.

Srebrne Stawy zapewniają mieszkańcom idealną równowagę pomiędzy łatwym dostępem do terenów rekreacyjnych oraz wygodnym połączeniem komunikacyjnym z centrum i pozostałymi dzielnicami miasta. 
Lokalizacja inwestycji umożliwia wygodny i szybki dojazd do centrum Bytomia, Zabrza, Gliwic, Tarnowskich Gór, oraz Katowic. W odległości 10 minut pieszo od inwestycji znajduje się dworzec PKP, z którego można komfortowo podróżować w kierunku m.in. Tarnowskich Gór oraz do centrum Katowic. Istniejąca siatka pobliskich połączeń komunikacyjnych jest stale uzupełniana i modyfikowana, co podkreśla rozwojowy i modny charakter dzielnicy.

Nasza inwestycja jest dopasowana do zróżnicowanych potrzeb mieszkańców. Jej położenie gwarantuje łatwy dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej, a jednocześnie zapewni bliskie sąsiedztwo popularnych terenów rekreacyjnych, handlowych, gastronomicznych i biznesowych.
Dzielnica Szombierek jest rozbudowana i bardzo dobrze zagospodarowana, co wpływa na wysoki komfort życia codziennego. W pobliżu inwestycji nie brak sklepów, kiosków, stacji benzynowych, przystanków komunikacji miejskiej, szkół i przedszkoli. Zamieszkanie na Srebrnych Stawach to doskonałe rozwiązanie dla osób w każdym wieku. Odpowiednią infrastrukturę, rozrywkę i rekreację znajdą tu zarówno osoby młode, jak również rodziny z dziećmi i seniorzy.

GALERIA